Design Board Sexy věci

PostHeaderIcon Sexy věci

PostHeaderIcon Přínosy versus rizika chilli papričky

Chilli paprička je poslední dobou velmi vyhledávanou surovinou. Za jejími účinky se pídí gurmáni, adrenalinoví nadšenci i zvědavci z celého světa. Vždyť která jiná potravina nám do tváře vžene tolik emocí jako právě chilli paprička? Po konzumaci chilli pláčeme, lapáme po dechu a rudneme ve tváři, žádaný je adrenalin a vyplavení endorfinů, které v nás vytvoří pocit štěstí. V některých případech však může po konzumaci chilli nastat i alergie, opuchlost a znecitlivění. Jelikož v chilli obsažený kapsaicin dráždí naše sliznice, je třeba s ním zacházet opatrně. Znáte přínosy a rizika chilli? A umíte je řádně využít?

Přínosy chilli

Přínosy chilli papričky rozhodně převyšují rizika její konzumace, tak proč nezačít zrovinka s nimi?Konzumace chilli papričky je přínosná zejména kvůli její pálivé látce - kapsaicinu. Kapsaicin způsobuje podráždění sliznic a rostlině původně sloužil jako obrana. Potom, co se přišlo na to, že kapsaicin v chilli papričkách není na škodu se konzumace chilli papričky, její pěstování a další využití rozjelo ve velkém. Vždyť chilli paprička byla objevena již před několika tisíci lety. Dnes existuje asi 3000 druhů chilli papriček, které se liší nejen svým tvarem a barvou, nýbrž i svou pálivostí. Krom kapsaicinu v chilli papričkách naleznete i vitamín A, B, C, E a K a minerály draslík, měď a železo. Chilli paprička:

Komentáře (0)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Punčocháče s potiskem metra New Yorku

punčocháče

Punčocháče s potiskem metra New Yorku. Tisk je prováděn sítotiskem na mikrovlákna. K dostání za 44 USD na http://www.nylonjournal.com/

Komentáře (0)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Zářivé nehty

Svítící nehty

Na http://amazon.com nyní můžete zakoupit sadu čtyř barev na nehty, které ve tmě září. Cena 9.99 USD

Komentáře (0)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Nasazení kondomu jednou rukou?

kondom wrapper

"One Handed Condom Wrapper" od londýnského designéra Bena Pawle je "navržen tak, aby šel velmi snadno otevřít, a vy jste tak zbytečně nepřicházeli o skvělou atmosféru s partnerkou během roztrhávání obalu a nasazování. Prototyp bude vystaven během festivalu designu v Londýně na Victoria & Albert Museum.

Komentáře (0)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Celý článek...

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 1 z 3
Hosted on MyDreams.cz.