Design Board Sexy věci Love Land

PostHeaderIcon Love Land

Love Land

Jeju Loveland (známý také jako Love Land) je venkovní sochařský park, který byl otevřen v roce 2004 na ostrově Jeju v Jižní Koreji. Park je zaměřen na téma sex a na filmy se sexuální výchovou. Uvnitř parku je kolem 140 soch představující lidi v různých sexuálních pozicích. Má také další prvky, jako jsou sochy plodnosti, kamenné stydké pysky a praktické exponáty, jako jsou "cykly masturbace". Webové stránky parku popisují toho místo jako "místo, kde se setkává erotika a láska jako orientované umění ".

Po korejské válce se stal ostrov oblíbenou destinací pro líbánky korejských párů kvůli teplému podnebí ostrova. Mnoho párů mělo sjednané sňatky a tak se stal ostrov centrem sexuální výchovy. Podle článku v Německém časopise "Der Spiegel" v pozdních 80. letech 20. století novinář a autor cestopisů Simon Winchester hlásil, že někteří zaměstnanci hotelu na ostrově si hráli na "profesionální ledoborce". Ve večerních hodinách se v hotelu nabízí zábavný program obsahující erotické prvky, které pomáhají novomanželům relaxovat.

V roce 2002, absolventi Hongikské univerzity v Soulu začali vytvářet sochy v parku, který byl otevřen 16. listopadu 2004. Zahrnuje plochu o velikosti dvou fotbalových hřišť a všechny sochy je možné si prohlédnou přibližně za hodinu. Každý měsíc se střídá výstava děl od různých korejských umělců. Návštěvníkům musí být nejméně 18 let, pro mladší je zde oddělné hřiště, kde mohou počkat na dospělé.

Foto: Chung Obrázky Sung-Jun/Getty

Love Land

Love Land

Love Land

Love Land

Love Land

Love Land

Love Land

Love Land

Love Land

Komentáře (0)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Hosted on MyDreams.cz.