Design Board Vybavení domu Zrcadlo ve tvaru žiletky

PostHeaderIcon Zrcadlo ve tvaru žiletky

zrcadlo ve tvaru ziletky

Zrcadlo - žiletka je výrobkem designového studia Suck UK. Že vám tyto dva pojmy nejdou moc k sobě? Takové jsou už zkrátka výrobky této společnosti, která vytváří kouzlo a originalitu na všedních věcech.

Zrcadlo - žiletka je jednou z těchto věcí. Má rozměry 70 x 30 cm a skvěle se hodí jako vhodný designový doplněk do bytu. Každý, kdo vás navštíví, ocení váš smysl pro originalitu, které můžete také využít, budete-li někomu kupovat dárek. Zrcadlo - žiletka je originálním dárkem. Je praktické, nápadité a dobře vypadá.

Suck UK je designové londýnské studio, které vyvíjí praktické dárkové předměty pojaté vtipnou formou. Pokud i vy rádi lidem kupujete dárky, které mají své kouzlo a originální design, jistě si společnost Suck UK zamilujete a budete se k ní rádi vracet a hledat v těchto předmětech inspiraci pro dárky. Radost samozřejmě můžete udělat i sobě. Výrobky se budou pěkně vyjímat nejen ve vašem bytě. Společnost má velký záběr a vyrábí skutečně rozmanité věci. Většina návrhů pochází od designerů Sam a Hude, kteří jsou ve svém oboru jedničkou. Firma Suck UK získala již celou řadu ocenění, a to nejen v Anglii, ale i ve světě.

V prodeji na http://dekorace.cz za 7 145 Kč

Komentáře (0)
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Hosted on MyDreams.cz.